Geciktiricili Prezervatif mi, Geciktirici Sprey mi?

Erken boşalma problemi çağımızın sık görülen rahatsızlıkların başında gelmektedir. Erken boşalma çevresel ve psikolojik olarak birçok nedene bağlı olmakla birlikte birden fazla tedavi yönteminin olduğu da bilinmektedir.

Günümüzde erken boşalma problemi yaşayan birçok erkeğin çeşitli yöntemler uyguladıkları ve bu yöntemlerin birçoğunun yanlış olduğu gözlemlenmiştir. Yapılan araştırmalarda erken boşalma problemi yaşayan birçok erkeğin bu konuda bilinçsiz olduğu ortaya çıkmıştır.

Son zamanlarda birçok erkek erken boşalma problemi konusunda alternatif ve anlık çözümlere yönelmişlerdir. Geciktirici hap, geciktirici krem, geciktirici spreyler ve geciktiricili prezervatifleri bu alternatif çözümler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Son zamanlarda müşteri temsilcilerimizin yapmış olduğu görüşmelerde en sık sorulan sorular arasında Geciktiricili prezervatif mi yoksa Geciktirici sprey mi tercih edilmeli sorusu olmuştur. Bu yazımızda sizlere bu konu hakkında kısa bilgi vereceğiz.

Geciktiricili prezervatifler herhangi bir geciktirici etkili bir maddeden üretilmeyip, iç tarafına geciktirici krem uygulanmış doğum kontrol yöntemidir. Geciktiricili prezervatiflerin içerisinde bulunan krem miktarı az olduğundan etkisi de geciktirici sprey veya geciktirici kremler kadar değildir.  Eğer erken boşalma problemi yaşıyorsanız size tavsiye edebileceğimiz en iyi yöntem geciktirici sprey kullanmak olur. Daha önceki yazımızda geciktirici krem ve geciktirici spreyler arasındaki farkı anlatan bir yazımız olmuştu. Bu yazımızda Geciktirici Krem mi, Geciktirici Sprey mi? sorusunun cevabını sizlere vermeye çalışmıştık. bu yazıyı okuyarak aradaki farkı daha rahat anlayabilir, kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz.

 

Geciktirici Spreyler Hakkında Bu Yazılarımızı Mutlaka Okumanızı Tavsiye Ederiz;
Geciktirici Spreyler Eczanelerde Satılır mı?
Geciktirici Sprey Oral Sekste Kullanılır mı?
En İyi Geciktirici Sprey Markası Hangisi?
Geciktirici Hap mı Geciktirici Sprey mi?
Geciktirici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

2 Comments

Add a Comment
  1. Geciktirici sprey sürüldüğünde prezervatifsiz ilişkiye girilir mi

    1. Merhabalar Cem bey,

      Geciktirici sprey kullandıktan sonra prezervatifsiz kullanıp, kullanmamak tercihinize bağlıdır. Dilendiği taktirde kullanmayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.