Geciktirici Sprey Etkisi Ne Kadar Sürer?

Erken boşalma evliliklerde boşanma sebebi olan cinsel bir rahatsızlıktır. Bu rahatsızlık ülkemizde son zamanlarda çiftler arasında bir çok probleme neden olup, evlilikleri sonlandırma noktasına getirmektedir. Yapılan araştırmalara göre ülkemizde her beş çiftten biri cinsel problemler nedeniyle boşandığı gözlemlenmiştir. Yapılan başka bir araştırmaya göre evliliklerin %70’i cinsel hayatta yaşanan problemlerden ötürü sonlanmaktadır.

Erken boşalma sıklıkla erkeklerde görülen ve temeli birçok nedene bağlı olan bir rahatsızlıktır. Bu problem kadınlarda daha az görülmekte olup çoğunlukla erkek kaynaklı bir sorundur.

Erken boşlama probleminin tedavisinde kullanılan geciktirici spreyler erkeklerin kurtarıcısı haline gelmiştir. Özellikle son dönemlerde geciktirici spreylere olan talep artmış ve bununla birlikte birçok çift tarafından kullanılmaya başlanmıştır.
Son zamanlarda çağrı merkezlerimizde aldığımız en çok soruları sıralamamız gerekirse ilk 3 sorunun alttakiler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Geciktirici spreyler anlatıldığı kadar etkili midir?
Geciktirici sprey etkisi ne kadar sürer?
Geciktirici spreyler ilişkiyi ne kadar uzatır?


Yukarıdaki sorulara cevap verecek olursak;
Geciktirici spreyler erken boşalma probleminde kullanılan oldukça etkili ürünlerdir. Geciktirici spreylerin etkisi markasına göre değişiklik gösteriyor olup, genellikle 10-35 dakika arası cinsel ilişkiyi uzatmaya yarar. Geciktirici spreylerin etkisini görebilmek ve evliliğinizi sizde kurtarmak istiyorsanız satın alacağınız ürünlerin mutlaka orjinal olmasına dikkat ediniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.