Geciktirici Sprey Oral Sekste Kullanılır Mı?

Müşteri hizmetlerimize gelen en sık sorulan soruların cevaplarını olabildiğince sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Son günlerde bir çok müşterimiz “Geciktirici sprey kullanıldıktan sonra partnerim ile oral seks yapabilirmiyim?” diye müşteri hizmetlerimize soru yöneltmişlerdir. Sizlere bu yazımızda bu sorunuzun cevabını vermeye çalışacağız.

Geciktirici Sprey Kullandıktan Sonra Partnerim ile Oral Seks Yapabilirmiyim?
Stag 9000 Geciktirici Spreyi penisinize fazla sıkmamak kaydı ile oral seks yapabilirsiniz. Ancak bu noktada size birkaç uyarımız bulunacak. Bu uyarılarımızı mutlaka dikkate alınız. Erken boşalma günümüzde birçok erkeğin problemi olduğundan dolayı, geciktirici sprey kullanım oranı da buna paralel olarak artmıştır. Bu nedenle geciktirici spreylerinde piyasada sahtesi çıkmıştır. Bu noktada aldığınız geciktirici spreyin mutlaka orjinal geciktirici olmasına dikkat ediniz.

oral-seks

Orjinal olmayan geciktirici spreyler hem size hemde partnerinize zarar verebilir, ayrıca erken boşalmanıza da neden olabilir.Bu hususta diğer markalardaki geciktirici spreylerin içeriği tam belli olmadığından ötürü stag 9000 geciktirici sprey dışındaki ürünleri oral sekste kullanmamanızı öneririz.

Stag 9000 Geciktirici Sprey Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Bir Husus;

Stag 9000 geciktirici spreylerinde son günlerde merdiven altı dediğimiz imalatları da piyasada rastlanmaya başlanmıştır.Bu nedenle stag 9000 geciktirici sprey siparişi verirken mutlaka güvendiğiniz yerlerden sipariş vermeye özen gösteriniz.Çünkü orjinal olmayan stag 9000 ereksiyon problemi, erken boşalma ve prostat gibi ürolojik rahatsızlıkları tetikleyebilir.Sitemizden vereceğiniz stag 9000 spreyler kesinlikle orjinal olup, Avrupa Medikal A.Ş. tarafından Almanya’dan ithal edilen ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.