Erken Boşalan Erkekler Çözüm Bu Yazıda…

Günümüzde yaşamın getirdiği stres ve yoğunluk biz insanların fizyolojik ve psikolojik yapısını olumsuz bir şekilde etkileyebilmektedir.Bu olumsuz etkiler vücudumuzda bazı rahatsızlıklara veya hasarlara yol açabilmektedir. Örneğin günümüz rahatsızlıkların en başında kanser hastalığı gelmektedir.Kanser oluşumunu tetikleyen sebepler yüksek stres, teknolojinin yoğun bir şekilde kullanımı, sağlıksız beslenme diye tanımlayabiliriz.

erken-bosalan-erkekler-cozum
Günlük yaşamımızda yaşadığımız stres, yoğun iş temposu, aşırı heyecan gibi duygular cinsel hayatımızda da olumsuz etkilere neden olabilmektedir.Örneğin kadınları ele alırsak yoğun ve stresli bir yaşam sürdüren kadın cinsel hayatında tatmin olamama veya eşiyle ilgili cinsel problemler yaşama gibi rahatsızlıklara maruz kalabilmektedir.

Aynı şekilde erkeklere ele aldığımızda yoğun ve stresli bir yaşama sahip bir erkeğin cinsel hayatında ereksiyon olamama, erken boşalma veya bıkkınlık gibi rahatsızlıklar ön plana çıkmaktadır.Bu yazımızda sizlere erken boşalma ile ilgili bilgiler vermeye ve erken boşalan erkeklere çözüm önerileri sunacağız.

Erken Boşalma;

Erken Boşalma diğer adıyla kontrolsüz boşalma olarak ta nitelendirilebilir.Erkekler ile kadınlar arasında cinsel yönden büyük bir farklılık vardır.Kadınlar cinsel birleşme öncesi belli bir şarta tabi olmaksızın cinsel faaliyetlerini istedikleri zaman yaşayabilirler.Ancak erkekler tam tersi bir duruma sahiptir.Erkekler ilişki öncesi ereksiyon olmalı ve bu ereksiyon halini ilişki boyunca koruyabilmelidirler.İşte tam bu noktada ilişki boyunca erkeğin kontrolü sağlaması ve ereksiyon halinin devam edebilmesi için boşalma olmaması gerekir.Eğer erkek kendi kontrolü dışında bir boşalma yaşıyorsa ve partnerinden önce boşalıyorsa net bir şekilde erken boşalma problemi ile karşı karşıyadır diyebiliriz.Erken boşalmanın çeşitli çözüm yolları mevcuttur. Altta sizlere bu çözüm yollarından kısaca bahsedeceğiz.

 

Erken Boşalmanın Çözüm Yolları

Psikolojik Tedavi:

Bu tedavi yöntemi oldukça uzun süreler alabilen bir süreçtir.Bu süreçte kişinin yaşamındaki olumsuzluklar ve cinsel hayatta daha önce yaşamış olduğu problemler ile ilgili araştırmalar yapılır, bu araştırmalar doğrultusunda psikoljik tedavi uygulanır.Ancak bu tedavi süresi uzun olduğundan insanlar açısından uzun vadeli tedavi yöntemleri arasında yer almaktadır.

İlaç Tedavisi:
Bu yöntem genellikle cinsel organında veya üreme organlarında rahatsızlık yaşayan kişiler için uygulanmaktadır. Bu rahatsızlıklara Prostatit, prostat, idrar kaçırma vs. gibi örnekler verebiliriz. İlaç tedavisi bu rahatsızlıklardan dolayı ileri gelen erken boşalma probleminin giderilmesinde kullanılmaktadır.

Geciktirici Sprey:
Bu yöntem günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir.Kişi günlük cinsel yaşamından uzaklaşmadan (cinsel hayatına devam ederken) bu yöntemi uygulayabilmektedir.Bir yandan psikolojik tedavi olabilirken bir yandan da cinsel yaşamına anlık çözüm sunan bu ürünü kullanabilmektedir.Böylece kişi cinsel yaşamını aksamaya uğratmadan devam edebilmektedir.Geciktirici spreylerin de günümüzde birden fazla çeşidi bulunmaktadır.Hangi marka geciktirici sprey kullanılırsa kullanılsın mutlaka orjinal geciktirici sprey olmasına dikkat edilmelidir.Bu tip ürünleri alırken mutlaka güvendiğiniz yerlerden sipariş vermeye özen gösteriniz.Çünkü orjinal olmayan geciktirici spreyler sizde kalıcı rahatsızlıklara neden olabilmektedir.Altta daha önce sizlerle bilgisini paylaştığımız geciktirici sprey yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

Geciktirici Spreyler ile Alakalı Bu Yazılarımızı Mutlaka Okuyun.

Geciktirici Sprey Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Sahte Geciktirici Spreylere Dikkat
Geciktirici Hap mı Geciktirici Sprey mi?
Geciktirici Sprey Zararlı Mı?
Geciktirici Sprey Çeşitleri

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.