Geciktirici Spreyler Eczanelerde Satılır mı?

Erken boşalma problemi yaşayan birçok erkek, çözümü anlık olarak geçici çözüm sunan geciktirici spreylerde aramaktadırlar. Bu nedenle bir çok erkek geciktirici sprey satın almak için arayışa girerler. İlk defa kullanacak olan kişiler bu ürünlerin eczanelerde satıldığını düşünürler. Her marka geciktirici sprey malesef eczanelerde satılmamaktadır.

orjinal-stag-9000-geciktirici-sprey-siparis-verÖzellikle Stag 9000 geciktirici sprey almayı düşünen tüketiciler eczaneden bu ürünü temin edemeyeceklerini bilmelerini isteriz. Çünkü Stag 9000 geciktirici sprey Almanya’da özel olarak üretilen ve ülkemize Avrupa İlaç A.Ş. tarafından sokulan medikal bir üründür.

Özel bir distribütör tarafından Türkiye’ye getirildiğinden dolayı satışı her noktada gerçekleştirilmemektedir. Sadece yetkili satış noktalarından satışları gerçekleştirilmektedir. Stag 9000 geciktirici spreyleri genellikle online internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Ancak günümüzde bu ürünlere olan yoğun talepten ötürü yetkili satış sitesi olmayan birçok online satış sitesi de türemiştir. Tüketicilere uyarımız; güvenmedikleri ve yetkili satış sitesi olmayan sitelerden uzak durmalarıdır.

Başka marka kullanan veya başka marka geciktirici sprey almayı düşünen kullanıcıların mutlaka aldıkları yerlere ve satın aldıkları ürünlerin orjinal geciktirici olup olmadığına dikkat etmeleri gerekmektedir.Çünkü piyasada onlarca markanın yüzlerce sahtesi bulunabilmektedir. Bu tip sahte ürünlerinde bir çok zararı olduğunu Sahte Geciktirici Spreylere Dikkat başlıklı yazımızda belirtmiştik. Geciktirici spreyi ilk defa kullanacak ve alacak tüketicilerin bu yazı mutlaka okumalarını tavsiye ederiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.