Geciktirici Krem mi, Geciktirici Sprey mi?

Erken boşalma problemini, günümüz yaşam koşulları ve stresten ötürü artan bir rahatsızlık olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Hastanelerde ki üroloji bölümlerine başvuran her 5 erkekten 2’sinin erken boşalma nedeniyle doktora başvurduğu gözlemlenmiştir.Bu oran 2016 yılı itibariyle dahada artış gösterdiği gözlemlenmektedir.

geciktirici-krem-mi-geciktirici-sprey-mi

Erken boşalma rahatsızlığından kurtulmanın ve bu rahatsızlığı yenmenin çeşitli yöntemleri mevcuttur. Psikolojik tedaviler ve ilaçla tedaviler doktorların en sık uyguladıkları yöntemlerdir. Ancak bu yöntemlerin uygulanması ve tedavi süresinin uzun olması nedeniyle kişileri çeşitli arayışlara yöneltmiştir. Alternatif olarak bu tedavi sürecinde çeşitli ürünler kullanarak cinsel yaşamlarına ara vermeden çiftler devam etmek istemektedirler.

Bir çok çift geciktirici krem, geciktirici hap, geciktirici sprey kullanarak cinsel yaşamlarını olağan bir şekilde sürdürmektedirler. Bu ürünler genellikle tedavi amaçlı olmayıp, tedavi süresince kullanılan yardımcı ve günü kurtarmaya yönelik üretilmiş ürünler olduğunu hatırlatmamızda fayda vardır. Bu çeşitli ürünler arasında geciktirici krem ve geciktirici spreylerin en sık tercih edilen ürünler olduğunu söylemek isteriz. Geciktirici haplar günümüzde pek fazla tercih edilmemektedir. Bunun nedeni ağız yoluyla alınması ve içeriğinde kullanılan maddelerin tam olarak bilinmemesidir.Bu nedenle kana karışma ihtimali yüksek olduğundan haplar çok sık kullanılmamaktadır.

Geciktirici krem ve geciktirici sprey günümüzde erken boşalmada en sık kullanılan iki ürün olarak gözümüze çarpmaktadır. Geciktirici krem ilişki esnasında rahatsızlık, kaşıntı ve hissizlik verdiğinden ötürü bu ürünlerde çok sık tercih edilmemektedir.

Geciktirici spreyler penis üzerinde tabaka veya kaşıntı yapmadığından ötürü daha sık tercih edilmektedir. Buda çiftlerin daha rahat ve daha keyifli bir cinsel deneyim yaşamalarına olanak sağlaması anlamına gelmektedir. Geciktirici spreylerin cep boyutunda olması ve kullanımının oldukça pratik olması nedeniyle çiftler tarafından en çok kullanılan ürün olduğunu söyleyebiliriz. Satın almayı düşündüğünüz geciktirici spreyin hem size hem de partnerinize zarar vermeyen içeriklerden üretilmiş olmasına dikkat ediniz. Çünkü günümüzde bu ürünlerin orjinallerinden çok sahteleri üretilmiştir. Geciktirici sprey sipariş vermek için sitemize güvenebilirsiniz. Sitemizde satışı yapılan Stag 9000 geciktirici sprey markasının yetkili satış noktası olduğumuzu belirtmek isteriz.

Geciktirici Krem –  Geciktirici Sprey Karşılaştırması

Geciktirici Krem Geciktirici Sprey
Penis üzerinde krem tabaka oluşturur.
Tabaka oluşturmaz.
Erkekte hissizlik yapar.
Kremden daha az hissizlik yapar.
Kaşıntı yapar.
Kaşıntı yapmaz.
Partnerinize ve size rahatsızlık verir.
Partnerinize ve size rahatsızlık vermez.
Erkeğin daha az haz almasına neden olur.
Daha fazla haz almanıza olanak sağlar.
Kolay temizlenmez.
Kolayca temizlenebilir.
Penisteki gözeneklerin kapanmasına neden olabilir.
Gözeneklerin kapanmasına neden olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.