Geciktirici Sprey Kullanımı Artıyor

Günümüz çalışma şartları, yoğun ve stresli hayatlar herkesi olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Özellikle son yıllarda yaşanan rahat ve konforlu bir yaşama kavuşma arzusu için çok daha yoğun iş temposuyla çalışmayı mecbur hale getirmiştir. Durum bu olunca malesef stres ve siniri de beraberinde getirmektedir. Sinir,stres ve yorgunluğun vermiş olduğu zarar cinsel hayatları da olumsuz yönde etkilemeye başlamıştır. Özellikle erkeklerde ereksiyon problemi ve erken boşalma gibi cinsel rahatsızlıklar günümüzde çok daha fazla erkeğin başına gelmeye başlamıştır.

Günümüzde birçok erkek erken boşalma problemi yaşadığı için çözümü farklı farklı yollardan aramaya başladılar. Kimisi uzun psikolojik tedaviler, kimisi ilaçlı tedaviler, kimisi günü kurtarmak adına geciktirici spreyleri tercih etmekteler. Hal böyle olunca psikolojik tedaviler, ilaçlı tedaviler ve geciktirici sprey kullanımları da, günümüzde bu cinsel rahatsızlıklara bağlı olarak doğru oranda artmaktadır.

Bir önceki yazılarımızda sizlere geciktirici spreyler ile alakalı bir çok bilgiler verdik.Bu yazımızda sizlere geciktirici sprey kullanımının ülkemizde neden artışa sebep olduğu bazı nedenlerden bahsettik. Geciktirici sprey kullanımı hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bir önceki yazılarımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Updated: 11 Mayıs 2016 — 08:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.