Geciktirici Sprey Çeşitleri Hepsiburada

Merhabalar sizlere bu yazımızda ülkemizde satılan geciktirici sprey markalarının hepsini bir araya topladık. Ülkemizde satılan geciktirici spreylerin bir çoğu genellikle Türk malı olup, fason olarak ülkemizde ürettirilmektedir. Birçok tüketicinin geciktirici spreyler hakkında yanlış bilgi edinmesinde ve yanlış düşüncelere sahip olmasında malesef bu neden yatmaktadır. Ülkemizde fason olarak üretilen geciktirici spreyler genellikle işe yaramamaktadır. Bu nedenle bilen ve araştıran bir çok tüketici ithal olarak ülkemize sokulan güvenilir ürünleri tercih etmektedir.

Ülkemizde son zamanlarda bir çok geciktirici sprey markasının satışının yapıldığını görmekteyiz. Bu markaların en çok satılanlarını kısaca sayacak olursak; Stag 9000, Delay 48000, Viga 50000, Deadly Shark, Fiesta S-Box, Marathon Long, Scream, Porcodile, Viaxi, Rhino, Retard, Star Night olduğunu söyleyebiliriz.

Bu markaların hepsinin ismi yabancı olmasına rağmen birçoğunun ülkemizde fason olarak üretimi yapıldığı bilinmektedir. Bu nedenle ismine aldanarak  geciktirici sprey tercih etmemenizi öneriyoruz.

Sizlere tavsiye edeceğimiz ithal markaların en başında Alman malı olan, ve ülkemize Almanya’dan ithal edilen Stag 9000 markasını önerebiliriz. Yaklaşık 30 yıldır ülkemizde satışı yapılan bu ürün alanındaki en iyi ürün olmakla birlikte, birçok kişi tarafından en fazla memnun kalınan ve en fazla tercih edilen geciktirici sprey ünvanını hala devam ettirmektedir. Stag 9000 geciktirici spreyin orjinali ülkemizde 49 TL’den satılmaktadır.Buda 15-20 kullanımlık bir sprey için oldukça makul bir rakamdır.

Son zamanlarda  firma olmayan kişilerin dahi dükkan ve ilan açabildiği gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi dev pazarlarda malesef bu ürünlerin 20-25 TL gibi çok cuzi fiyatlarda satışının yapıldığı gözlemlenmiştir. Kargo maliyetlerinin ortalamasının 8-10 TL olduğunu düşünürsek ürünlerin orjinal gönderilmesinin imkansız olduğunu sizde basit bir matematiksel hesapla anlayabilirsiniz.

Sizlere daha önceki yazılarımızda orjinal geciktirici spreyler ile alakalı bir çok bilgiler verdik bu yazılarımızı okumanızı ve değerlendirme yaparken mutlaka tavsiye ve yorumlarımızı mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.