Geciktirici Sprey Migros, Carrefour, Bim, A101, Şok, Kipa Gibi Zincir Marketlerde Satılır mı?

Sizlere bugün çağrı merkezimize sıkça gelen bir sorunun cevabını vermek için bu yazıyı yazma gereği duyduk. Yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

Cinsel sağlık ve danışma hattımıza her gün yüzlerce soru gelmektedir.  Ancak  sık sorulan soru stag 9000 geciktirici spreyin Migros,carrefour,bim,a101,şok,kipa gibi zincir marketlerde satılıp satılmadığı ile alakalıdır.

Sorumuzun cevabına gelecek olursak; Stag 9000 geciktirici sprey medikal bir ürün olmakla birlikte Migros, carrefour, bim, a101, şok, kipa gibi zincir marketlerde satışı yapılmamaktadır. Sorumuzun cevabını biraz daha genişletecek olursak, hiçbir geciktirici sprey markası zincir marketlerde satılmamaktadır.

Geciktirici spreylerin bazı seçkin eczaneler, online satış noktaları (yani web siteleri) ve medikal firmaları dışında hiçbir noktada satışı yapılmamaktadır.

Zincir marketlerde sadece geciktiricili prezervatif yani condom bulabilirsiniz. Ama onlarda tek başına geciktirici spreyler kadar etkili olmayacaktır. Geciktiricili comdomlar ilişki sürenize 1-2 dakika gecikme sağlarken orijinal stag geciktirici sprey 5 dakika ile 35 dakika arasında ek bir uzama sağlayacaktır.

Geciktirici spreylerin marketlerde satılmamasının sebebine gelecek olursak, geciktirici spreylerin piyasada sahtesinin çok olmasından kaynaklandığını belirtebiliriz. Sahte geciktirici spreyler işe yaramadığı gibi sağlık açısından da büyük tehditler oluşturmaktadır. Orijinal geciktirici sprey  satın almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu şimdiden belirtmek isteriz. Buradan satın alacağınız tüm ürünler orijinal olmakla beraber, medikal firma tarafından, adınıza gizli ambalaj olacak şekilde gönderilmektedir.

Orjinal geciktirici spreyi nasıl anlarız sorusunun cevabına gelecek olursak;

Orijinal stag 9000 sprey kutulu olarak tarafınıza gelmelidir.
Kutunun üzerinde Stag 9000 yazısı ve geyik resmi kabartma olmalıdır.
9000 rakamların arasında yıldız amblemi olmalıdır.
Stag yazısının sağ üst köşesinde daire içine alınmış ufak bir R harfi olmalıdır.
Kutu üzerinde made in germany yazısı olması gerekmektedir.
Kutunun üst ve alt kısmında ikili şekilde altın şeritler geçmesi gerekmektedir.
ürün kutusunu açtığınızda metal bir tüp çıkması gerekmektedir.
Bu metal tüpün altın kapaklı olması gerekmektedir.
Ayrıca yine bu tüpün üzerinde yer alan stag yazısının sağ üst köşesinde daire içine alınmış ufak bir R harfi olmalıdır.
Son olarak kutunun alt kısmında bulunan ve metal tüpün üzerinde bulunan barkodların birbiriyle aynı olması gerekmektedir.

Detaylı inceleme videosunu altta izleyebilirsiniz!

Eğer sizde hata yapmak ve sahte bir ürün alıp sağlığınıza riske atmak istemiyorsanız www.orjinalgeciktirici.com web adresinden veya 0543 232 39 63 nolu sipariş hattından sipariş geçebilir, orijinal ürün almanın verdiği güvenle rahatlıkla bu ürünü kullanabilirsiniz. Videomuzu izlediğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

1 Comment

Add a Comment
  1. Spreyi tavsiye ederim ben kullandım işe yarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.