Geciktirici sprey yan etkileri nelerdir?

Geciktirici spreylerin yat etikleri varmı, geciktirici sprey yan etkileri nelerdir, bu yazımızda sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz. Dağa sağlıklı bir cinsel yaşam için, yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

Erken boşalma günümüzde bir çok erkeğin problemi haline gelmiş cinsel bir rahatsızlıktır. Bu rahatsızlık çeşitli nedenlere bağlı olmakla birlikte tedavisi uzun sürmektedir. Bu süreçte alternatif olarak geliştirilen ve tedavi süresince günü kurtarmak ve tedaviye yardımcı olmak amacıyla geciktirici spreyler kullanılmaktadır. Ülkemizde geciktirici spreyler hakkında bir çok söylentiler dolaşmakla birlikte hiçbir site, açıklayıcı ve şeffaf bir yazımla bu ürünler hakkında detaylı bilgiler vermemiştir. Taki bugüne kadar…

Geciktirici spreylerin sanıldığı gibi yan etkileri var mı?

Orjinal bir geciktirici spreyin herhangi bir yan etkisi yoktur. Ancak çok flaz sıkıldığında uyuşturma etkisi de fazla olacağından ereksiyon olma zorluğu yaşayabilirsiniz. Doğru miktarda kullandığınız taktirde böyle bir problemde yaşamazsınız.

Orjinal olmayan geciktirici spreylerin yan etkileri olabilir. Nerede ve hangi şartlarda üretildiği belli olmayan günümüz tabiriyle çakma geciktirici spreyler ilerleyen günlerde ciddi sağlık problemlerini de beraberinde getirebilir. Ereksiyon problemi, kısırlık, cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklar, iltihap kapma karşılabılabilecek bu rahatsızlıklar sadece bir kaçıdır.

Orjinal olup olmadığını nasıl anlarız?
Sitemizde bu konu hakkında daha önce birçok yazı yazmış olmakla birlikte, 49 TL altın satılan ürünlerden mutlaka şüphelenmeniz ve bu ürünlerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Her gün çağrı merkezimizi bu konuyla alakalı onlarca telefon gelmektedir. Birçok tüketici Türkiye’nin önde gelen büyük e-ticaret sitelerinden bu ürünleri 15-20 TL’ye aldıklarını ve herhangi bir fayda görmediklerini belirtmektedir. Bu tarz e-ticaret sitelerinin günümüzde direkt kendileri satış yapmadıklarını, bireysel olan herkesin mağaza açabildiği bu tarz sitelerdeki ürünlere itibar etmemenizi tavsiye ederiz.

 

Basit bir matematikle bu sorunun cevabını kendinizde bulabilirsiniz. Orjinal bir geciktirici spreyin 15-20 TL gibi komik rakamlara satılmayacağının herkesin bilmesini isteriz. Bugün anlaşmanızda olsa 1 adet dosyayı kargoyla göndermeye kalktığınızda 8-10 TL’den aşağıya gönderememektesiniz. Kısaca bir hesap yapmak gerekirse 20 TL’ye satılan bir ürüne 6 TL kargo parasının ödendiğini varsayarsak, 12 TL firma bu üründen kazanç elde etmiş olacaktır. 20 TL içerisinden ayrıca %15-%20 mağaza komisyon bedeli alınmaktadır. Buda yaklaşık olarak 4 TL yapmaktadır. Mağazanın elinde kalan 8 TL’dir. Ayrıca ürünleri faturasız yollayamayacakları için, bunun içerisinde birde %18 kdv’yi düşersek 3,6 TL, mağazanın ürün maliyeti harici kazancı yaklaşık olarak, 6,4 TL’dir. İşletmenin diğer maliyetlerini hesaba katmadık bile…

Sitemizi gezerek daha önceki yazılarımıza göz gezdirebilir, geciktirici spreyler hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Geciktirici sprey satın almadan önce mutlaka iyice araştırmanızı ve siparişi güven duyduğunuz web sitelerinden vermenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.