Sıkça Sorulan Sorular

Stag 9000 Geciktirici Sprey nedir?

Stag 9000 geciktirici sprey; erken boşalma problemi yaşayan erkekler için üretilmiş özel bir karışımdır.

Stag 9000 Geciktirici Sprey gerçekten işe yarıyor mu?

Stag 9000 geciktirici sprey kesinlikle işe yarıyor. Stag 9000 geciktirici sprey 50 yılı aşkın bir süredir satışı yapılmaktadır.Uzman üroloji doktorların hastalarındaki etkileri ve klinik testlerde alınan sonuçlar bunun açık ve net kanıtıdır.Günümüzde birçok profesör erken boşalma problemi yaşayan hastalarına Stag 9000 Geciktirici Sprey kullanmalarını tavsiye ediyor.

Stag 9000 Geciktirici Sprey etkisini nasıl göstermektedir?

Stag 9000 Delay Geciktirici Sprey içerisinde bulunan bitkisel madde sayesinde erken boşalma probleminiz ortadan kalkar ve daha kaliteli bir cinsel yaşam sürmenize yardımcı olur.

Stag 9000 Geciktirici Sprey nasıl kullanılmalıdır?

Bu penis çap ve penis büyüklüğüne göre değişiklik göstereceğinden 3 veya 8 püskürtme arasında değişiklik göstermektedir. Ürünü ilk kullanımdan önce iyice çalkalayın, penisin sünnetli deri bölgesine, baş bölgesinin alt ve üst bölümüne 3 veya 8 püskürtme yaptıktan sonra, parmaklarınızla sıvıyı penisinizin baş kısmına yaydırın.5 dakika sonra cinsel ilişkiye hazırsınız.

1 Adet 20 ML Stag 9000 Geciktirici Sprey ile kaç püskürtme yapılabilir?

1 Adet Stag 9000 Geciktirici Sprey 20 ML’dir.Bu 20 ML sayesinde ortalama 110-120 püskürtme anlamına gelmektedir. Bu da aşağı yukarı ilişki başı ortalama 5 püskürtmeden hesaplarsak 20-25 cinsel ilişkide rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stag 9000 Geciktirici Spreyi ilişkiden ne kadar önce kullanmalıyız?

Stag 9000 geciktirici spreyi ilişkiden yaklaşık 5 ila 15 dakika önce kullanmanızı öneririz.

Stag 9000 geciktirici sprey boşalma süresini ne kadar uzatmaktadır?

Bu süre kişiden kişiye,ilişki şiddeti ve hızı gibi etkenlere göre farklılık göstermekle birlikte ortalama olarak 25 – 40 dakika arasında bir boşalma süresini uzattığı gözlemlenmiştir.

Stag 9000 Geciktirici Spreyin herhangi bir yan etkisi veya zararı varmıdır?

Stag Delay geciktirici spreyin vücudun kırık kemikleri olan bölgelerinde, yaralı ciltlerde, sıyrılmış ciltlerde, pansumanlı bölgelerde uygulanması tavsiye edilmemektedir.Ayrıca partnerinizin anesteziye alerjisi olması durumunda ürünün kullanılmaması gerekir.Ürünü kullanmaya başladıktan sonra herhangi bir yanma veya kaşıntı gibi bir reaksiyonla karşılaşmanız halinde, ürünü kullanmayınız.

Stag 9000 Geciktirici Spreyi kondom (prezervatif) ile birlikte kullanabilirmiyiz?

Önde gelen latex prezervatif markaları ile birlikte kullanılarak test edilmiştir.Ayrıca BSI Test Protokolüne uygunluğu kanıtlanmıştır.Kısacası güvenilir marka prezervatifler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stag 9000 Geciktirici Sprey Oral Seks’te kullanılabilir mi?

Evet kullanılabilir.Oral seks yapmadan önce kullanacağınız püskürtme sayısını minimumda tutmanızı öneririz.

Stag 9000 Geciktirici Sprey kadın cinsel organına herhangi bir zararı olur mu?

Yapılan araştırmalar,klinik deneyler sonrası ameliyatlarda ve doğumlarda sıkça kullanılması sonucu ortaya çıkan veriler kadın cinsel organları vulva veya vajina üzerinde herhangi bir zararlı etkisi olmadığı sonucuna ulaşılmıştır.

Stag 9000 Geciktirici sprey kalitesi ile sağlık kuruluşlarınca kabul görüyor mu?

Kesinlikle Evet. Stag 9000 geciktirici sprey bir ecza ürünüdür. Reçetesiz rahatça alınabilen bir üründür. Stag 9000, Amerika Besin ve İlaç Yönetimi Dairesi tarafından, kendi kullanım alanında etkin ve güvenli bir ürün olarak tanımlanmıştır.

Stag 9000 Geciktirici sprey’in doğru olup olmadığını nerden anlayacağız?

Sitemizden satın almış olduğunuz stag geciktirici spreyler kesinlikle orjinal olup, faturalı olarak gönderilmektedir.

 

5 Comments

Add a Comment
 1. Sayın yetkili spreyi ön sevişme sırasında mi kullanmalıyız yoksa ön sevişmeden sonra mi kullanmalıyız. Ayrıca spreyi sıktık tan sonra ortalama kaç dakika da ilişkiye başlamalıyız.

 2. Stag 9000 spreyi kulandıktan 10 dk sonra ilişkiye giricez kayganlaştırıcı kullanırsak etkisi azalır mı?

  1. Merhabalar Ahmet bey,

   Spreyi penise uyguladıktan sonra aklaşık 10 dakika sonra ilişkiye girebilirsiniz. Kayganlaştırıcı kullanımı etkide çok fazla değişiklik göstermez.Kayganlaştırıcı ile kullanabilirsiniz.

 3. Ben aydinda oturuyorum eczaneler den alabilirmiyim.ben.bu ürünü kullandım cok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

  1. Merhabalar Mustafa bey,

   Stag 9000 marka ürünümüzü malesef şuanlık eczanelerden temin etmeniz mümkün değildir. Sitemizden sipariş verirseniz Aydın’a 1 günde kargonuz adresinize teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.